Дата: від до Скинути

Народний депутат України Сергій Нагорняк передав військове спорядження рідним захисників, які проживають у Жашківській МТГ (ВІДЕО)

Бронежилети четвертого класу захисту, кевларові шоломи, біноклі, військові аптечки та медикаменти для фронту отримали минулого тижня рідні військових, які наразі боронять Україну від ворога або збираються вирушати на фронт.

17:03 06.06.2022

У Жашківській громаді організували святково-розважальні заходи з нагоди Дня захисту дітей (ВІДЕО)

Від них залежить те, якою Україна буде завтра. Але сьогодні вони ще діти, які прагнуть веселощів, розваг, миру і порозуміння між дорослими. Війна внесла свої корективи у життя кожного з нас і діти, на жаль, – не виняток. Аби спробувати розрадити юних жителів Жашківської МТГ, зокрема й внутрішньо переміщених, які наразі оселилися на території громади, додати їм позитивних емоцій у цей складний час, міський голова Ігор Цибровський звернувся до Черкаської обласної військової адміністрації за дозволом на проведення святкового заходу з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. І вже за погодження областю та підтримки місцевої влади 1 червня відбулася низка творчих і спортивно-розважальних заходів у рамках програми «Діти за мир!»

14:34 03.06.2022