Сезон ремонту доріг стартував

Із приходом тепла активізувалися роботи з благоустрою в Жашківській ОТГ. Зокрема, у місті проводиться поточний ямковий ремонт, який розпочато з центральної вулиці. Поліпшення дорожнього покриття виконується силами Жашківського управління житлово-комунального господарства.

16:45 27.03.2018

Прогноз погоди на 27-31 березня

Березень цього року видався загалом холодним.Лише 27 березня очікується стійкий перехід середньодобової температури повітря через 0° у бік підвищення. Тож зустрічайте весну!

03:12 27.03.2018

Перемоги в турнірах із самбо і дзюдо

17 березня 2018 року в м. Київ відбувся турнір з самбо серед майстрів на призи СПК "Доброволець", Русін Володимир в складі команди Черкаської області посів ІІ місце.

10:55 24.03.2018

Комунальники відзначали своє професійне свято

У третю суботу березня своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Урочистості та святковий концерт з нагоди свята для працівників Жашківського виробничого управління житлово-комунального господарства відбулися 16 березня у будинку дитячої та юнацької творчості.

11:33 20.03.2018