Дата: від до Скинути

Пауерліфтери зі Скибина на відкритому чемпіонаті Київської області з окремих вправ пауерліфтингу в м.Тараща

В останній день березня у м.Тараща пройшов 9-й відкритий чемпіонат Київської області з окремих вправ пауерліфтингу. Виклик спортсменам з інших регіонів України кинули юні ліфтери із села Скибин Жашківської ОТГ:

14:21 10.04.2018

Аварійна ситуація? Телефонуйте!

Навіть у період свят комунальна служба дбає про системи життєзабезпечення міста, тому у разі необхідності та при виникненні аварійних ситуацій телефонуйте:

23:36 07.04.2018

Жашківська міська рада оголошує місячник благоустрою

Жашківська міська рада оголошує місячник благоустрою. Передбачається, що прибирання в населених пунктах ОТГ триватимуть із 3 по 30 квітня. Акція проходитиме під гаслом «Жашківщина  - рідний край, чистий край». До благоустрою закликають долучатися і працівників підприємств, держустанов тощо. А також – колективи навчальних закладів – з метою національно-патріотичного виховання, адже саме свідомим бажанням наводити лад у місці, де живеш, теж проявляється патріотизм.

22:48 07.04.2018

Участь у ХІ Міжнародному конкурсі з українознавства

Протягом 29-31 березня 2018 року  в м. Києві  на базі Науково-дослідного інституту українознавства Національно еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України проходив ІІ заключний етап ХІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

20:07 06.04.2018