Польські волонтери передали подяку і герб Жашкова бурмістру Устішки Дольне (ВІДЕО)

Дата: 13.04.2022 09:26

Польські волонтери Януш Бельські та Марія Сходніцка, які системно приїздять з гуманітарним вантажем до Жашкова та допомагають українцям мігрувати до Польщі й отримати там тимчасову домівку, передали подяку та сувенір бурмістру Устішки Дольне Бартошу Ромовичу. Далі – пряма мова.

Януш Бельські – волонтер з Польщі, м.Устішки Дольне

• Хочемо передати подяку і герб міста Жашкова від міського голови Ігоря Цибровського, членів та апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради, а також усіх жителів їхньої громади за зібрану і доставлену гуманітарну допомогу. Жашків – то містечко з населенням 14 тисяч осіб, з якого на захід виїхало 5 тисяч осіб, але внутрішня міграція становить наступні 5 тисяч, так що внутрішні потреби міста величезні і кожна допомога є на вагу золота. Місто дуже раде, що від Вас отримують цю допомогу і ми передаємо Вам герб міста і подяку.

Бартош Ромович – бурмістр Устішки Дольне

• Дуже дякую. Ми теж хочемо вам подякувати й сказати, що будемо допомагати, на скільки це є можливим, щоб українці відчували людяність в цей важкий час, бо ми з ними!