!! Ситуація наразі !! 21.04.2022, 11:50

Дата: 21.04.2022 11:50

На цей час ситуація в Жашківській МТГ стабільна. Дякуємо за це нашим захисникам! Жашківська міська рада та усі служби, установи працюють єдиною командою. В посиленому режимі продовжує працювати Центр надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради, надаючи ряд послуг жителям Жашківської МТГ та внутрішньо переміщеним особам.

НАСІННЯ ОВОЧЕВИХ КУЛЬТУР ТА ЗЕЛЕНІ

Продовжуємо надавати і гуманітарну допомогу ВПО. Зокрема наразі в наявності маємо насіння різних овочевих культур та зелені. Посадковий матеріал надаватимемо першочергово переселенцям, жителям приватних домогосподарств, багатодітним сім’ям. За насінням до Жашківської міської ради можна звертатися з понеділка по п’ятницю, 10:00-16:00.

ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА ТА ІГРАШКИ

Внутрішньо переміщені особи, які реєструються і залишаються на проживання в Жашківській ТГ, потребують нашої з вами допомоги. Наразі є потреба у постільній білизні та іграшках. Тих, хто може допомогти з вказаними речами, просимо звертатись за адресою: м.Жашків, вул. Соборна 49. Тел: (04747) 6-31-55 та (098) 294-14-82 (Інна Юріївна).

ВЕЛИКОДНЯ НІЧ БУДЕ ВІЛЬНОЮ ВІД КОМЕНДАНТСЬКОЇ ГОДИНИ.

За Наказом голови Черкаської обласної військової адміністрації І. Табурця, комендантська година скасовується з 21:30 23 квітня до 6:00 24 квітня.

Однак безпека понад усе! Тому буде посилено патрулювання вулиць правоохоронцями, військовослужбовцями, рятувальниками. Сподіваємось на розуміння та відповідальність громадян.

Також, наголошуємо, відповідно до іще одного Наказу керівника обласної військової адміністрації, проведення будь-яких мирних зібрань, демонстрацій тощо можливе виключно за умови їх обов’язкового письмового погодження з Черкаською ОВА. Якщо погодження буде і ви все-таки вирішите освятити пасхальний кошик, наполегливо прошу не робити цього вночі. Прийдіть до церкви вранці або ж у переддень Христового Воскресіння, але уникайте скупчень та не забувайте про відповідне реагування на повітряні тривоги.

СТРОК ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ в Україні планують продовжити ще на 30 діб. Тож очікуємо на підтверджувальний документ.

КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА СКОРОЧУЄТЬСЯ!

Починаючи з 24 квітня на Черкащині, а відповідно і в Жашківській МТГ, скорочується комендантська година. Вона діятиме в нових часових межах: із 22:00 до 5:00.

Велике прохання до всіх, у кого є запитання чи невдоволення, звертатися одразу в міську раду або ж за нашими телефонами. Нагадуємо ТЕЛЕФОН ЦІЛОДОБОВОЇ ЛІНІЇ ЗВ’ЯЗКУ МІСЬКОЇ РАДИ: (04747) 6-11-45.

РЕЗЕРВНИЙ ТЕЛЕФОН, який працюватиме на період оголошення повітряної атаки: (04747) 6-17-97.