Війна – не завада прибиранню! Зробимо разом Жашківську громаду чистою і охайною! (ВІДЕО)

Дата: 20.04.2022 17:57

У населених пунктах Жашківської міської територіальної громади активно ведуться роботи з благоустрою та санітарного прибирання територій. Окрім працівників житлово-комунального господарства, до весняних прибирань своїх населених пунктів добровільно долучається і чимало місцевих жителів, працівників державних та комунальних установ, закладів освіти та навіть внутрішньо переміщені особи, які отримали прихисток на території громади. Символічно, що подібні акції відбуваються здебільшого напередодні Великодня, адже за українськими традиціями – це період весняного очищення. Тож люди об’єднують зусилля і проводять толоки.

Як показує практика та як завжди наголошує очільник Жашківської громади Ігор Цибровський: такі поступові кроки й маленькі справи щодо наведення ладу в місті та селах складаються в одну велику спільну справу по благоустрою всієї громади. І тим, хто це усвідомлює та долучається, – щира вдячність. А от тим, хто сприяє виникненню на території громади стихійних смітників, хочеться наголосити – не маєте бажання взяти участь у прибиранні – просто не смітіть, не завдавайте клопоту комунальній службі, поважайте працю інших! Тільки спільними зусиллями можемо навести лад і підтримувати порядок в громаді. Давайте доведемо собі та ворогу, що ми, українці, –  чепурна і охайна нація!