Один з місцевих парків прикрашатиме пасхальне деревце (ВІДЕО)

Дата: 22.04.2022 16:23

У парку за КЗ «Жашківський міський будинок культури» замайоріло пасхальне деревце. Прикрашене різнобарвними стрічками та розмальованими декоративними писанками, воно слугуватиме окрасою міста впродовж Великодніх свят. Тож кожен охочий може долучатися до оздоблення дерева цими днями, прив’язавши свою стрічку чи інший символічний елемент декору.

Як зазначають організатори – працівники відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради -,  акцію, започатковану минулого року, вирішили продовжити цьогоріч, маючи на меті згуртувати, об’єднати жителів та гостей громади й додати бодай трішки позитивних емоцій у цей складний час.

Деревце – живе, тому прохання обережно його прикрашати, не пошкоджувати гілочки, не зривати писанки та стрічки, поважати працю тих, хто доєднався до створення такої краси.