Родини полонених захисників «Азовсталі» провели у Жашкові акцію проти країни-терориста росії (ВІДЕО)

Дата: 05.09.2022 10:01

Дружини, батьки та близькі українських захисників пройшли мирною ходою центральною вулицею міста до площі Шевченка з проханням звернути увагу на те, що російські окупанти чинять із полоненими українськими військовими та цивільними.

Батько полоненого з полку «Азов» уманця Антона Штукіна – Сергій – звернувся до усього цивілізованого світу, щоб визнати росію країною-спонсоркою тероризму, зберегти життя полоненим та провести якнайшвидший обмін.

У мирній ході родини «Азовців» підтримали міський голова Ігор Цибровський, працівники установ і організацій, поліції та небайдужі жителі громади, серед яких – мати бійця «Азову» із Соколівки Наталія Ходаківська.

Родичі героїв закликали українців, які за кордоном і на рідній землі, не бути байдужими і приєднуватися до всіх ініціатив по розголосу щодо незаконності судилища і страт, які росіяни планують влаштувати над азовцями. Горе і тривога за дітей об’єднали їх в одну азовську родину, яка задіюватиме всі можливі важелі, аби визволити полонених.

? Отримуйте достовірну інформацію із перших вуст!

Приєднуйтесь до каналу Жашківської міської ради і в Телеграм