Кілька дитсадків міста готуються вийти на офлайн навчання (ВІДЕО)

Дата: 03.09.2022 14:46

Завершується підготовка захисних споруд у тих закладах дошкільної освіти, які днями розпочнуть свою роботу в звичайному режимі, але з дотриманням усіх безпекових нормативів– належно облаштовані укриття, навігація шляхів евакуації, запас ліків, води, їжі,  наявність відповідної кількості професійних фахівців тощо.

Стан готовності до відкриття закладів дошкільної освіти у Жашкові, а це №5 і №3, особисто проінспектував міський голова Ігор Цибровський. Наразі підготовчі роботи на завершальному етапі, за що Ігор Андрійович подякував усім, хто доклав зусиль до створення безпечного простору, та зауважив, що з наступного тижня дитсадки відчинять свої двері для вихованців, батьки яких потребують влаштування дітей в заклади. Але упродовж цього місяця проводитиметься детальний моніторинг організації виховного процесу та, зокрема, відвідуваності – для розуміння необхідності роботи дитячих установ.

Також міський голова поінформував жителів Жашківської громади щодо змін у світломаскуванні, які плануються з 1 жовтня.