ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ (ВІДЕО)

Татові, дідусеві та всім мужнім захисникам України для підняття бойового духу.Ви найкращі!!!Любимо, чекаємо. Віримо в Перемогу!Слава Україні!Вільшанська філія КЗ "Жашківський МБК"

11:09 28.07.2022

Громада с. Вільшанка Жашківської МТГ долучилася до волонтерської роботи на підтримку ЗСУ (ВІДЕО)

Всебічна допомога ЗСУ упродовж останніх 5 місяців залишається одним з основних напрямків роботи Жашківської міської ради на чолі з міським головою Ігорем Цибровським. Це стосується як придбання військової амуніції, медикаментів, аптечок для наших захисників за благодійні кошти, так і передачі продуктів харчування й речей першої потреби на передову. У цьому напрямку активні всі, зокрема – й громада с. Вільшанка Жашківської МТГ, де днями пройшла чергова благодійна акція на підтримку ЗСУ.

18:16 27.07.2022

Минулої п’ятниці юні мешканці громади знову поринули у захопливий «Світ дитинства» (ВІДЕО)

Минулої п’ятниці вже традиційно, у парковій зоні біля будинку культури відбувся дитячий пізнавально-розважальний захід «Світ дитинства», організований керівником відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради Інною Білик спільно з працівниками відділу, художніми керівниками, методистами й вихованцями гуртків КЗ «Жашківський міський будинок культури».

16:31 26.07.2022

СПІВПРАЦЯ В ДІЇ: чергову партію гуманітарної допомоги передано внутрішньо переміщеним мешканцям громади (ВІДЕО)

У рамках співпраці Жашківської міської ради з Міжнародною благодійною організацією World Central Kitchen, внутрішньо переміщені особи, які знайшли прихисток у місті та селах Жашківської МТГ, вдруге отримали суттєву допомогу у вигляді продуктових наборів. Цього разу, як і минулого, також 1500 сімей отримали пакунки укомплектовані продуктами першої необхідності, серед яких молоко, олія, крупи, макаронні вироби, консерви, фрукти, смаколики та ін. Видача допомоги, за попередньою домовленістю з волонтерами World Central Kitchen, проводилась на Центральному стадіоні у Жашкові – із залученням працівників міської ради, комунальних установ, правоохоронців, військових, а також небайдужих переселенців, які запропонували свою допомогу у розвантаженні ваговика.

15:31 25.07.2022