Захисти свої права у сфері державної реєстрації

Раніше існувала лише одна єдина можливість оскаржити рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора – це звернутися до суду. Зважаючи на те, що процедура судового розгляду не є безкоштовною, може затягнутися на місяці та може мати інші недоліки.

08:45 22.07.2019

Увага!  Громадське обговорення!

За поданням Жашківської міської ради оголошується громадське обговорення змін до детального плану території земельної ділянки для розміщення  спортивно-оздоровчого комплексу по вул. Соборній, 36 в м. Жашкові Черкаської області.

14:27 19.07.2019

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку

Звіт про стратегічну екологічну оцінку Стратегічного плану розвитку Жашківської об’єднаної територіальної громади до 2027 року Жашківська міська рада повідомляє про те, що ФОП Дзира Я.Б. розроблено стратегічну екологічну оцінку у складі документу державного планування «Стратегічний план розвитку Жашківської об’єднаної територіальної громади до 2027 року».

14:56 17.07.2019

Анонс. Презентація книги Юлії Матту "Коли злітають літаки"

"Коли злітають літаки" - таку назву має нова книга Юлії Матту, з презентацією якої авторка приїде до Жашкова 19 липня.Презентації Юлії - це завжди цікаво, атмосферно, це спілкування, обмін думками, запах свіжовіддрукованих книг та можливість отримати автограф письменниці. Чекаємо вас

14:30 16.07.2019

Анонс. Івана Купала

Жашківська міська рада запрошує жителів та гостей громади на святкування Івана Купала!  Вільшанка – 7.07.19, 18:00, майданчик біля сільської ради Литвинівка – 7.07.19, 19:00, біля сільського будинку культури Скибин – 6.07.19, 19:00, біля сільського будинку культури Жашків – 6.07.19, біля міського будинку культури: 17:00 – концерт духової музики  18:00 – театралізоване дійство «Купальська вода» (вихованці й учасники художньої самодіяльності МБК та Зразковий хореографічний колектив "Веселка" (кер. Т.Громова) 19:30 – святкова лотерея та дискотека

12:51 03.07.2019

ДЕНЬ МОЛОДІ: буде яскраво, весело й барвичсто

Жителям Жашківської громади уже полюбилися заходи в літню пору під відкритим небом. Такий формат розширює можливості для організаторів та дає змогу жителям і гостям громади долучитися до активного сімейного дозвілля на свіжому повітрі.

19:57 23.06.2019

Увага! Конкурс!

Інформація про проведення конкурсу з визначення

12:08 13.06.2019