Дата: 15.06.2021 14:59

Оприлюднення матеріалів містобудівної документації

з метою врахування громадських інтересів.

На виконання Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», порядку           проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 з метою врахування громадських інтересів Жашківська міська рада оприлюднює матеріали містобудівної документації.

Назва містобудівної документації.

Детальний план території земельної ділянки за адресою                       вул. Перемоги, 2-юЗ, в місті Жашків Черкаської області з метою зміни цільового призначення частини земельної ділянки із земель для будівництва та обслуговування будівель торгівлі під землі для будівництва і обслуговування  житлового  будинку,  господарських  будівель  і споруд     (23-21-ДПТ).

Даний детальний план території розроблений згідно рішення  Жашківської міської ради від 25.03.2021 № 6-24/VIIІ Комунальним проектно-виробничим архітектурно-планувальним підприємством «Облархбюро» Черкаської обласної ради (сертифікат серія АА № 002159 від 23.06.2014; серія АА № 003297 від 14.07.2016).

З метою врахування громадських інтересів звернення, зауваження та пропозиції щодо вказаного вище детального плану території приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення матеріалів з 15 червня по  15 липня 2021 року включно.

Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

Звернення, зауваження та пропозиції надсилати до Жашківської міської ради на адресу:

вул. Захисників України,  19,  м. Жашків,  Черкаська обл.,  19201;

Тел.: (04747) 6-11-45,