Оголошення та звернення

Конкурс з визначення виконавця земельних торгів щодо земельної ділянки по вул. Польова, 4-а1, м. Жашків

Конкурсна комісія з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та земельних торгів, з метою проведення процедури продажу права оренди земельної ділянки, шляхом проведення земельних торгів, оголошує конкурс з визначення виконавця земельних торгів щодо земельної ділянки за адресою вул. Польова, 4-а1, м. Жашків, Черкаської області.

09:49 16.03.2018

Конкурс з визначення виконавця земельних торгів щодо земельної ділянки по вул.Берегова, 10, м. Жашків

Конкурсна комісія з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та земельних торгів, з метою проведення процедури продажу права оренди земельної ділянки, шляхом проведення земельних торгів, оголошує конкурс з визначення виконавця земельних торгів щодо земельної ділянки за адресою вул.Берегова, 10, м. Жашків, Черкаської області.

09:48 16.03.2018

Конкурс з визначення виконавця земельних торгів щодо земельної ділянки по вул. Лікарняна, 19-д, м. Жашків

Конкурсна комісія з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та земельних торгів, з метою проведення процедури продажу права оренди земельної ділянки, шляхом проведення земельних торгів, оголошує конкурс з визначення виконавця земельних торгів щодо земельної ділянки за місцем розташування: вул. Лікарняна, 19-д, м. Жашків, Черкаської області.

09:47 16.03.2018

Детальний план території  по вулиці Соборна,36

На останній, п'ятій сесії Жашківської міської ради було затверджено детальний план  території  по вулиці Соборна,36 в місті Жашків. Ознайомитися із відповідними документами можна, завантаживши їх.

09:45 16.03.2018

Детальний план правої сторони вулиці Лісної

Затверджено детальний план  частини території  міста Жашків - правої сторони вулиці Лісної для виділення земельних ділянок учасникам АТО. Відповідні документи додано. Завантажити рішення

09:43 16.03.2018