Оголошення та звернення

Організація роботи громадського транспорту у поминальний тиждень

З 9 по 15 квітня автобус  за маршрутом  «Городище- Цегельний завод» вирушатиме з мікрорайону Городище о 7:15, 8:15 та 9:15. Зворотній рейс здійснюватиме о 12:40. 15 квітня від універмагу відправлятиметься автобус о 8:00 до центрального кладовища. Цього дня з 8:00 до 14:00 ситуативно формуватимуться й інші рейси до центрального кладовища.

22:24 10.04.2018

Нагадуємо про необхідність подання декларацій про доходи від використання земельних часток

Жашківська міська рада нагадує, що 01.05.2018 закінчується термін подачі декларацій про доходи від використання земельних часток (паїв) за 2017 рік громадянами-одноосібниками. Просимо прискорити подачу декларацій шляхом звернення до  Жашківського відділення Уманської об´єднаної державної податкової інспекції за адресою:  Черкаська обл., м.Жашків, вул. Соборна, 60.

10:49 04.04.2018

Конкурс  на визначення підрядників з виконання ремонтних робіт об’єктів благоустрою на території  Жашківської ОТГ

Жашківське виробниче управління житлово-комунального господарства  оголошує конкурс  на визначення підрядників з виконання ремонтних робіт об’єктів благоустрою на території  Жашківської об’єднаної територіальної громади.  Конкурсна документація подається особисто або надсилається поштою рекомендованим листом за адресою: м. Жашків, Черкаська область, 19200, Україна, вул. Соборна,50 з 8.00 до 17.00 год., крім вихідних.

11:25 03.04.2018

Увага! Громадське обговорення!

Відповідно до статей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядку громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555, з метою оприлюднення проектів містобудівної документації на місцевому рівні та доступ до цієї інформації громадськості щодо врахування громадських інтересів Жашківська міська рада повідомляє наступне.      Розроблено містобудівну документацію: «Детальний план території частини кварталу житлової та громадської забудови з метою розташування магазину та прибудови до існуючого житлового будинку по вул. Вокзальній,1 міста Жашкова Черкаської області ».

09:52 22.03.2018

Увага! Громадське обговорення!

Відповідно до статей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядку громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555, з метою оприлюднення проектів містобудівної документації на місцевому рівні та доступ до цієї інформації громадськості щодо врахування громадських інтересів Жашківська міська рада повідомляє наступне.      Розроблено містобудівну документацію: «Детальний план території місця розташування церкви релігійної громади парафії святого Димитрія  Солунського Черкаської єпархії Української православної церкви Київського патріархату по вул. Польовій, 4-е в місті Жашкові Черкаської області ».

09:51 22.03.2018

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ  ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

На обговорення винесено рішення виконавчого комітету Жашківської міської ради  „Про розгляд регуляторного впливу проекту рішення «Про встановлення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення, що надаються  Жашківським ВУЖКГ для населення, бюджетних організацій та інших споживачів» від 15.03.2018 року №38.

22:11 19.03.2018

Конкурс з визначення виконавця земельних торгів щодо земельної ділянки по вул. Польова, 4-а1, м. Жашків

Конкурсна комісія з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та земельних торгів, з метою проведення процедури продажу права оренди земельної ділянки, шляхом проведення земельних торгів, оголошує конкурс з визначення виконавця земельних торгів щодо земельної ділянки за адресою вул. Польова, 4-а1, м. Жашків, Черкаської області.

09:49 16.03.2018