Увага!  Громадське обговорення!

За  поданням виконавчого  комітету Жашківської міської   ради  оголошується  громадське  обговорення  ескізу меморіальної споруди  та схеми благоустрою території, прилеглої до меморіальної споруди (стели) учасникам та загиблим новітнім Героям-Борцям за волю та незалежність України місцевого значення в м. Жашкові по вул. Захисників України

15:44 24.05.2019

Анонс. Туристичний зліт

Відділ культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради та Туристичний клуб «Блудний грунь» запрошують взяти участь у Першому відкритому туристичному зльоті Жашківської громади. Випробувати себе на міцність і витривалість пропонується командам структурних підрозділів апарату виконавчого комітету, виконкому, депутатському корпусу, відділів (працівників освіти і культури) і комунальних підприємств Жашківської міської ради та жителів Жашківської ОТГ.

10:20 23.05.2019

Анонс. Сесія

29 травня 2019 року о 10:00 в залі засідань Жашківської районної ради відбудеться 14 сесія Жашківської міської ради VIII скликання. На зібрання запрошуються депутати обласної, районної, міської рад, члени виконавчого комітету, голова Жашківської районної державної адміністрації, голова Жашківської районної ради, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

16:51 21.05.2019

Анонс. Баскетбол

18 травня  у спортивній залі Жашківської спеціалізованої школи №1 відбудеться ІІ тур Першості Черкаської області з баскетболу серед чоловіків.  У змаганнях братимуть участь збірна команда Жашківської громади, Маньківки, Уманського національного університету садівництва, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Початок об 11:00.

19:35 17.05.2019

ОГОЛОШЕННЯ

Управління Державної казначейської служби України у Жашківському районі Черкаської області повідомляє, що з 02 травня 2019 року функціонують нові небюджетні рахунки групи 3719 для сплати єдиного соціального внеску відкриті на ім′я територіальних органів Державної фіскальної служби України на МФО 899998.

11:13 14.05.2019

Анонс. Футбол

1.05.2019 о 10.00 на стадіоні ім. Ю.Гагаріна відбудеться Відкритий кубок Жашківської громади з футболу серед чоловіків до Дня 1 травня.

09:47 26.04.2019