Оголошується набір учнів до Мистецької школи

Жашківська міська рада   на підставі Рішення від  07.06.2019  №14-64/VІІІ «Про створення комунального закладу «Мистецька школа» Жашківської міської  ради Черкаської області»  оголошує набір учнів до Мистецької школи  (з 14.08. 2019 по 15.09.2019)

17:15 14.08.2019

Скликання 16 чергової сесії Жашківської міської ради

28.08.2019 о 10:00 в залі засідань Жашківської районної ради відбудеться 16 чергова сесія Жашківської міської ради VIII скликання. На зібрання запрошуються депутати обласної, районної, міської рад, члени виконавчого комітету, голова Жашківської районної державної адміністрації, голова Жашківської районної ради, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

12:05 11.08.2019

Анонс. Вечори танців продовжуються

11 серпня о 16:00 проходитиме традиційний вечір танців під відкритим небом. У програмі заходу: жива музика духового оркестру, пісні у виконанні жіночого вокального ансамблю Безпечнівського сільського будинку культури «Джерела», декламування віршів.

08:34 06.08.2019

Увага!  Громадське обговорення!

За поданням Жашківської міської ради оголошується громадське обговорення детального плану території земельної ділянки, розташованої за адресою вулиця Польова, 17  міста Жашкова Черкаської області.

08:13 05.08.2019

До уваги представників агропідприємств!

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

10:42 01.08.2019

Увага! Конкурс!

Для визначення підрядчиків по виконанню робіт з реконструкції мережі вуличного освітлення на території  Жашківської об’єднаної територіальної громади Жашківське виробниче управління житлово-комунального господарства  оголошує  конкурс на виконання робіт по слідуючих об’єктах: «Реконструкція мережі вуличного освітлення від ТП 10/0,4кВ №41 в с.Литвинівка Жашківського р-ну Черкаської області» та «Реконструкція мережі вуличного освітлення від ТП 10/0,4кВ №354 в с.Скибин Жашківського р-ну Черкаської області  зі слідуючим переліком документів:

16:01 30.07.2019

Інформація про проведення конкурсу з визначення виконавця земельних торгів

Конкурсна комісія з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та земельних торгів, з метою проведення процедури продажу права оренди земельної ділянки, шляхом проведення земельних торгів, оголошує конкурс з визначення виконавця земельних торгів.

10:15 25.07.2019