Оголошення та звернення

Увага  !  Громадське обговорення!

За  поданням виконавчого  комітету Жашківської міської   ради  оголошується  громадське  обговорення  детального  плану  території  по  вулиці  Залізнична,1   в  місті  Жашків Черкаської області ,яким  передбачається:

00:59 02.10.2018

Увага!  Громадське обговорення!

За поданням Жашківської міської ради оголошується громадське обговорення детального плану території по вулиці Лікарняній, 30 в місті Жашків Черкаської області:

00:51 02.10.2018

До відома роботодавців

Жашківське відділення  Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  України  у Черкаській області доводить до відома оботодавців.                                   Відповідно  до  Порядку   проведення медичних оглядів працівників певних категорій Затвердженого  Наказ Міністерства охорони здоров'я України 21.05.2007  N 246                                      Зареєстровано в Міністерстві  юстиції України 23 липня 2007 р. за N 846/14113 юридичні, фізичні особи незалежно від форми власності, у тому числі-підприємці, які використовують найману працю (роботодавці), а також особи, які забезпечують себе роботою самостійно (п. 1.2 п. 1 Порядку № 246) повинні  проходити медичні огляди. На обов’язковий медогляд роботодавцеві потрібно направити:

21:38 24.09.2018

Розпочато роботу над проектом місцевої Стратегії розвитку Жашківської ОТГ

Жашківська міська рада повідомляє про початок роботи  над проектом місцевої Стратегії розвитку Жашківської міської об′єднаної територіальної громади на період до 2025 року та запрошує до участі у робочій групі з підготовки Стратегії-2025 шляхом заповнення анкети (для юридичних осіб), або опитувального листа для мешканців Жашківської міської об’єднаної територіальної громади впродовж 10 днів з дня оприлюднення даного оголошення.

17:09 24.09.2018

Акція "Побачити осінь"

22 вересня 2018 року з 9:00 в приміщенні комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Жашківського району» в Жашкові відбудеться акція з нагоди Дня людей похилого віку «Побачити осінь» - це професійні медичні огляди з безкоштовною видачею окулярів за призначенням лікаря. Захід проходитиме завдяки співпраці Міжнародного благодійного фонду «Сприяння розвитку медицини», громадської організації «ВО «Активне довголіття» та підтримки Міністерства соціальної політики України». Запрошуються всі бажаючі.

16:40 18.09.2018

Увага! Конкурс!

Оголошується конкурс на визначення підрядчика  по виконанню ремонтних робіт  по  об’єкту Капітальний ремонт тротуару по вул..Соборна  в м.Жашків Черкаської області. Перелік документів:

14:43 28.08.2018

Увага! Конкурс!

Оголошується конкурс на визначення підрядчика  по виконанню ремонтних робіт  по  об’єкту Капітальний ремонт тротуару по вул..Перемоги -Вокзальна  в м.Жашків Черкаської області. Перелік документів:

14:43 28.08.2018

Увага! Конкурс!

Оголошується конкурс на визначення підрядчика  по виконанню ремонтних робіт  по  об’єкту Капітальний ремонт водопровідної мережі  по вул..Соборна,Благовісна,Захисників України,Вокзальна в м.Жашків Черкаської області. Перелік документів:

14:41 28.08.2018

Увага! Конкурс!

Жашківська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу