Увага! Громадське обговорення!

Дата: 19.08.2021 12:47

Фото без описуОприлюднення матеріалів містобудівної документації

з метою врахування громадських інтересів.

На виконання Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 з метою врахування громадських інтересів Жашківська міська рада оприлюднює матеріали містобудівної документації.

Назва містобудівної документації.

Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 6,0000 га по вул. Черняхівського в м. Жашкові Черкаської області для організації та обслуговування кладовища (21-21 ДПТ).

Даний детальний план території розроблений згідно рішення  Жашківської міської ради від 06.07.2020 № 27-37/VІІІ Комунальним проектно-виробничим архітектурно-планувальним підприємством «Облархбюро» Черкаської обласної ради (сертифікат серія АА № 002159 від 23.06.2014; серія АА № 003297 від 14.07.2016).

З метою врахування громадських інтересів звернення, зауваження та пропозиції щодо вказаного вище детального плану території приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення матеріалів з 16 серпня по  16 вересня 2021 року включно.

Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

Звернення, зауваження та пропозиції надсилати до Жашківської міської ради на адресу:

вул. Захисників України,  19,  м. Жашків,  Черкаська обл.,  19201;

Тел.: (04747) 6-11-45,