Оголошення та звернення

Увага! Конкурс!

Інформація про проведення конкурсу з визначення

16:29 28.03.2019

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЕКТУ

«Детальний план частини території  по вулиці Віктора Лисака, 6а в місті Жашків Черкаської області для розміщення та експлуатації  основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості орієнтовною площею 5,000 га для будівництва цеху по переробці насіння грецького горіха»

16:04 27.03.2019

Увага! Громадське обговорення!

За поданням Жашківської міської ради оголошується громадське обговорення детального плану території з метою будівництва магазину по вулиці Лікарняній, 11 в місті Жашків Черкаської області.

16:40 20.03.2019

Увага! Громадське обговорення!

Увага! Громадське обговорення! За поданням Жашківської міської ради оголошується громадське обговорення детального плану території з метою будівництва будівель торгівлі по вулиці Одеській, 50 в місті Жашкові Жашківського району Черкаської області.

16:26 20.03.2019

Увага! Конкурс!

Для визначення підрядників по виконанню будівельних робіт по робочому проекту «Капітальний ремонт покрівлі закладу дошкільної освіти комбінованого типу №5 «Дзвіночок» в м. Жашків Черкаської області», відділ освіти Жашківської міської ради просить опублікувати на сайті Жашківської ОТГ оголошення щодо проведення конкурсу на виконання даних робіт з наступним переліком документів:

17:02 19.03.2019

Скликання 13 чергової сесії Жашківської міської ради

27 березня 2019 року о 10:00 в залі засідань Жашківської районної ради відбудеться 13 чергова сесія Жашківської міської ради VIII скликання. На зібрання запрошуються депутати обласної, районної, міської рад, члени виконавчого комітету, голова Жашківської районної державної адміністрації, голова Жашківської районної ради, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

15:51 14.03.2019

Увага! Конкурс!

Жашківська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу

10:45 14.03.2019