Підтримаймо наших захисників!

Дата: 16.08.2021 09:57

Фото без описуГромадська  організація «СПІЛКА  УЧАСНИКІВ  АТО  ЖАШКІВЩИНИ»

Просимо  Вас  долучитися до  акції «Зроби подарунок Захиснику Незалежності»  для  наших  військовослужбовців  які  знаходяться  в  зоні  проведення  ООС , щоб привітати героїв  з 30-ю річницею  НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ  !!!!

Звертаємося до Вас з проханням підтримати захисників нашої Вітчизни, які беруть участь в ООС   на Сході України. Будемо  вдячні за будь -яку  допомогу. На  сьогоднішній день їм  терміново  потрібно:

1. До  автомобіля УАЗ-(швидка допомога) передній міст ,шини УАЗ –Я-250-1 215/90 R15С ,тормозні  накладки ,наконечники рульових тяг  до  УАЗ4.
  2. До  автомобіля ГАЗ-66 (автомобіль  розмінування) –головки  блоку  циліндрів двигуна розподільник  запалення ГАЗ-53,ГАЗ-66  (2403706-10)
  3. До  автомобіля  ЗІЛ -едуктор  заднього моста  ЗІЛ-131 (Хвостовик-11, планітарка-19 зубів),2.карбюратор  ЗІЛ ,комутатор (ТК-200М),радіатор водяний на ЗІЛ-131 ,.водяна помпа  на ЗІЛ-131, розподільник  запалення (Р-351)паливний насос ,
  4. До  автомобіля Форсунки  КАМАЗ (740.10,-7409.1033-12), металорукав  до  глушника КАМАЗ-5320 (5320-1203012),
  5. Кришка КПП  коробки  перемикання передач  в  зборі (ЯМЗ 236) ,

6.   Мотопомпа для грязної  води FORTE FPTW30 (25213)

7.   Електрогенератор потужністю 2,5-5  кВт.

8.Бензопилки -2 шт.                                                                                                             9.   Затіняюча сітка зеленого  кольору .

10.лопати ,сокири ,кирки  ,молотки,гвозді.

11.Електроболлер,

12.Електроплитка.

13.Каструлі,казанки на 30-50 літрів.

14.електропровід  або  кабель -500 метрів  .

15.Фарба хакі ,чорна ,жовта ,сіра.

16.Розчинник  для  фарби.

ПРОДУКТИ  ХАРЧУВАННЯ:

( кава розчинна та заварна ,чай, конфети та різні смаколики , будь які  крупи ,макарони, мука , олія ,спеції,  приправи, сало ,ковбаси, копченості,  солодощі, різні домашні консервації, тушонки ,овочі та фрукти  ,напої та інші різні продукти …)

ХОЗІНСТРУМЕНТ  ТА   ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ :

круг відрізний по металу R-180 для болгарки -20 шт, молотки ,сокири , молоти , ломи ,кирки,  штикові лопати  з  держаками до них, держаки  до хозінструментів , електроди  3-ка – 10  кг.,  набори ключів для  ремонту  авто , світлодіодні ліхтарі з датчиком руху – 5 шт., електропровід , цвяхи 150 -200 –10 кг. , шурупи ,будівельні  скоби , фольгований утеплювач, перетворювач напруги 12в  на 220в.,

ХОЗТОВАРИ : матраци 10 шт , подушки  10 шт., одіяла  10 шт., рушники, скатерка на столи, плівка  поліетиленова ,електрочайники  ,електрообігрівачі , холодильник, .

ТРАНСПОРТ: будь  який  справний  автомобіль ,  домкрати 2-3 на тони ,    диски  колісні  та  шини   R-13 , буксировочні  троси  , тосол -50 л.

ЗАСОБИ  ГІГІЄНИ: станки для бриття, зубна паста ,пральний  порошок  для кольорових речей –машинне прання  або господарське  рідке  мило , серветки вологі,  звичайне мило ,миючі засоби  для посуду ,інвентар для прибирання території та приміщень, жіночі набори.

ОДЯГ  ТА ЕКІПІРОВКА: шапки  або балаклави чорного або зеленого кольору -15 шт., носки, форменний одяг –підмінка ,  рукавиці 5-ти палі чорного або зеленого кольору -15 пар ,термобілизна  або спортивні штани темного кольору -10 шт. (-48-54розмір –ріст 3-5),  , майки, футболки зеленого або темного  кольору -40 шт (50-56 розмір)

КАНЦЕЛЯРСЬКЕ  ПРИЛАДДЯ  ТА ОБЛАДНАННЯ :

Стільці  офісні  металеві ,прапор України -10 штук., бумага  А4, файли,  папки, ручки з чорним стержнем, маркери чорні, скоч ,патріотичні  плакати , православна  атрибутика

ОФІСНА  ТЕХНІКА   ТА ОБЛАДНАННЯ:  будь-який кольоровий  принтер  та  тонер-заправка до принтера, ноутбук, мегафон.

ВІЙСЬКОВЕ  ОБЛАДНАННЯ :

Металошукач (міношукач) ACE 250 в зборі, котушка Garrett ACE 6.5х9               -6 тис.850 грв.

або металодетектор (міношукач) Кощей 20М з котушкою Nel Tornado DD 12"x13,-6 тис.40  грв    будь-який бінокль, прилад нічного  бачення , маскувальні сітк , каремати.

ЛІКАРСЬКІ ПРЕПАРАПТИ  ТА ОБЛАДНАННЯ: від грипу , гострих вірусних респіраторних інфекцій  та кишкового тракту і  інші медичні  препарати .

Також просять безконтактні термометри , марлеві  маски та одноразові  рукавички  великих  розмірів.

Також  дуже  просимо Вас надати матеріальну допомогу пальним  (дизельним паливом)

Потрібно 300  літрів, або коштами для придбання пального для заправки  двох автомобілів,  які будуть здійснювати доставку зібраної допомоги   нашим землякам - учасникам АТО/ООС.

(ПРИЛАДИ, ОБЛАДНАННЯ, КОМП'ЮТЕРНА ТЕХНІКА

МОЖНА  Б/В  АЛЕ В СПРАВНОМУ СТАНІ)

Ми  дуже просимо про допомогу,10,20,30,50 грн - це величезна допомога і ми придбаємо необхідне  для фронту. Від  роботи транспорту  та необхідних речей  залежить життя наших захисників. Війна продовжується, ворожі міномети, снайпера як працювали так і працюють.

КОШТИ НА ПРИДБАННЯ РЕЧЕЙ  ПЕРЕРАХУВАТИ НА   РАХУНОК.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ « «СПІЛКА УЧАСНИКІВ АТО ЖАШКІВЩИНИ»

ЄДРПОУ/ДРФО 39944020

АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (ЄДРПОУ банку 14360570 ,код банку 305299),

рахунок № UA323052990000026008021601159 – (поточний рахунок)

(картковий рахунок )-5169 3305 1656  7481

Також потрібні газові  балони  для виготовлення буржуйок, тканина або клаптики (білого,зеленого, сірого, чорного) кольорів та рибацькі сітки для виготовлення маскувальних сіток.

Не будьмо байдужими! Армія України — з народом, а народ – зі своїм військом!

Голова  ГО «Спілкка  учасників АТО  Жашківщини В.В.Якименко

тел   : 050-1339363 ,063-1339363 ,096-1339363.