Оголошення та звернення

УВАГА! Тимчасове припинення газопостачання в багатоквартирних будинках по вулиці Миру №8, №4, №6

«Жашківське відділення» - філія АТ «Черкасигаз» повідомляє, що в зв’язку з проведенням ремонтних робіт на ввідному газопроводі до багатоквартирного житлового будинку за адресою м. Жашків, вул. Миру, буд. №10, 03.08.2022 р., та буд №21 04.08.2022 р. з 09:00 до 17:00 буде припинено газопостачання в квартирах мешканців вказаних будинків.

14:38 02.08.2022

Шановні наші гості (внутрішньо переміщені особи Жашківської МТГ)

Цього тижня у Жашкові знову здійснюватиметься видача гуманітарної допомоги від Міжнародної благодійної організації World Central Kitchen. Кожен продуктовий набір розрахований на родину і видаватиметься за попередньо оформленими талонами

14:08 01.08.2022

До уваги споживачів послуг розподілу природного газу !

Звертаємо вашу увагу, що незалежно від того, хто наразі є вашим постачальником природного газу, зокрема ТОВ «ГК «Нафтогаз України», вам необхідно, як і раніше, передавати до АТ «Черкасигаз» показники лічильника газу по особовому рахунку, що вказаний в рахунку за послуги з розподілу природного газу.

15:50 29.07.2022

ФУТБОЛ У ВИХІДНІ

Нагадуємо, що заходи з нагоди Дня Української Державності продовжуються

15:09 29.07.2022

ВІДЗНАЧАЙМО ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ РАЗОМ !

24 серпня 2021 року під Президент Володимир Зеленський підписав указ про відзначення зародження української державності у День хрещення Київської Русі – України. А вже 7 червня 2022 року Президентом підписано Закон про встановлення нового свята. Тож цьогоріч, 28 липня, вперше відзначаємо День Української Державності, мета якого – утвердження сподкоємності понад тисячолітнії історії українського державотворення, що коріннями сягає часів заснування Києва, а також для протидії російській дезінформації та історичним фейкам про буцімто єдність походження українського та російського народів.

11:00 27.07.2022

Відтепер офіційний канал Жашківської міської ради є і в Telegram !

Для зручності та доступності населення в отриманні достовірної інформації, що стосується життєдіяльності Жашківської міської територіальної громади та важливих змін, які відбуваються у ній, створено додатковий офіційний інформаційний ресурс Жашківської міської ради у Telegram-каналі https://t.me/ZhashkivmTG, в якому публікуватимуться фото- і відеоматеріали, оголошення, а також сповіщення про повітряну тривогу та її відбій – виключно працівниками міської ради.

08:34 26.07.2022

«Жашківське відділення» - філія АТ «Черкасигаз» повідомляє, що в зв’язку з проведенням ремонтних робіт на ввідному газопроводі до багатоквартирного житлового будинку за адресою м. Жашків, вул. Миру, буд. №8, 26.07.2022 р., вул. Миру, буд. №4 та буд №6 27.07.2022 р. з 09:00 до 17:00 буде припинено газопостачання в квартирах мешканців вказаних будинків.

12:14 25.07.2022