Оголошення та звернення

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

15:30 08.09.2022

За повідомленням Черкаського обласного гідрометцентру, Черкащину ненадовго затягнуло імлою!

Як відомо, ІМЛА – суцільне помутніння повітря, обумовлене наявністю в ньому завислих частинок пилу, промислового диму або диму іншого походження. Під час імли віддалені предмети часто набувають сіруватого відтінку, а сонце, особливо якщо воно перебуває низько над горизонтом - червоно-жовтого.

17:59 22.08.2022

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ !

Відповідно до ст. 287 Податкового Кодексу України, всі землевласники та землекористувачі зобов’язані сплатити земельний податок (орендну плату за землю) за земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

10:49 12.08.2022

Жашківське ВУЖКГ повідомляє !

12 серпня 2022 р., починаючи з 9:00, будуть проводитись роботи по заміні труби центральної водопровідної мережі по вул.Соборна (від ЗЗСО №3).  Водопостачання буде відсутнє по вул. Соборна,100-135, Шкільна, Поповича, Зарічна, пр.Горний.  Відновлення водопостачання планується до 14:00.  Просимо зробити запас води та перепрошуємо за незручності. Дякуємо за розуміння !

08:12 12.08.2022

12 серпня відзначаємо День молоді

Відповідно до Указу Глави держави – починаючи з 2022 року День молоді в Україні відзначатиметься 12 серпня – в Міжнародний день молоді. Таке рішення ухвалено з метою підтримки прагнення української молоді до інтеграції у європейську спільноту, урахування ініціатив молодіжних організацій та рухів і утвердження цінностей демократії та свободи.

14:39 11.08.2022

Жашківське ВУЖКГ повідомляє !

11 серпня 2022 року, починаючи з 9:00, будуть проводитись роботи по заміні труби центральної водопровідної мережі по вул.Соборна (від ЗЗСО №3).

08:07 11.08.2022

УВАГА! Тимчасове припинення газопостачання в багатоквартирному будинку по вул. Віктора Лисака №2

«Жашківське відділення» - філія АТ «Черкасигаз» повідомляє, що в зв’язку з проведенням ремонтних робіт на ввідному газопроводі до багатоквартирного житлового будинку за адресою м. Жашків, вул. Віктора Лисака, буд. №2 11.08.2022р. з 9:00 до 17:00 буде припинено газопостачання в квартирах мешканців вказаного будинку.

10:05 10.08.2022

До уваги внутрішньо переміщених осіб м. Жашків !

Просимо внутрішньо переміщених осіб, які проживають у будинках з пічним або дров’яним опаленням та планують зимувати у Жашкові – повідомити про це Жашківську міську раду до 10 серпня включно – за телефоном  (04747) 6-11-45.

10:17 08.08.2022