Оголошення та звернення

До уваги жителів Жашківської громади!

У разі відключення електропостачання та відсутності інтернету, що унеможливить подачу сигналів про загрозу ракетних ударів на території громади, нагадуємо про альтернативний варіант інформування громадян – з допомогою радіо.

16:28 31.10.2022

До уваги жителів Жашківської МТГ!

Із 31 жовтня, на Черкащині запроваджено графіки погодинних відключень електроенергії. Вони необхідні для стабілізації роботи об’єднаної енергетичної системи України після ворожих атак.

12:34 31.10.2022

До уваги жителів міста Жашків!

Сьогодні, 28.10.2022 р., працівниками водопровідної дільниці Жашківського ВУЖКГ проводитимуться планові ремонтні роботи на центральній водопровідній мережі по вул. Набережна. У зв'язку з цим, по місту буде відсутнє водопостачання з 9:00 до 12:00. Просимо зробити запас води. Дякуємо за розуміння!

08:49 28.10.2022

УВАГА ВСІМ!

Внаслідок ворожих атак, наразі у аварійному режимі відключено електропостачання Уманського району. Тож просимо жителів Жашківської МТГ бути готовими до таких відключень і в нашій громаді.

11:30 22.10.2022

УВАГА! Тимчасове припинення газопостачання в будинках мешканців с. Конельські Хутори

«Жашківське відділення» - філія АТ «Черкасигаз» повідомляє, що в зв’язку з проведенням ремонтних робіт по заміні вихідної засувки на ГРП №12 в с. Конельські Хутори, пров. Колгоспний з 8:00 19.10.2022 р. до 17:00 20.10.2022 р. буде припинено газопостачання в будинках мешканців села.

16:36 18.10.2022

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ: 14 жовтня 2022 р.

10:00 Урочистий мітинг біля пам’ятного знаку учасникам та загиблим новітнім Героям-Борцям за волю та Незалежність України 15:00 Благодійний велопроїзд містом (Старт: Соборна площа – площа Шевченка -  вул. Лікарняна – вул. Перемоги – вул. Вокзальна – Соборна площа) 15:30 Презентації майстрів декоративно–прикладного мистецтва, виставки – продажі картин, благодійний ярмарок (Соборна площа) 16:00 Благодійний концерт «Ми віримо в Перемогу!» до Дня Українського козацтва, Дня захисника та захисниці України та Дня міста (Соборна площа) В Програмі заходів також: Ростові ляльки, аніматори, Аква-грим, Свято фарб (безкоштовно)!

16:36 13.10.2022