Про скасування конкурсів на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти Жашківської міської ради

Дата: 08.10.2021 14:17

Фото без описуВідповідно до наказу відділу освіти №137-ОД від 07.10.2021 «Про скасування проведення конкурсів  на заміщення  посад керівників закладів загальної середньої освіти Жашківської міської ради» скасовується проведення конкурсів на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти Жашківської міської ради, а саме:

• Скибинського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Жашківської міської ради Черкаської області;
  • Кривчунського закладу загальної середньої освіти I ступеня Жашківської міської ради;
  • Житницького закладу загальної середньої освіти I ступеня Жашківської міської ради.