Конкурс на посаду начальника відділу освіти Жашківської міської ради!

Дата: 10.09.2021 14:01

«Відповідно ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Жашківська міська рада Черкаської області оголошує конкурс на посаду начальника відділу освіти Жашківської  міської  ради. Обов’язкові вимоги до кандидатів: вища педагогічна освіта, не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років. Досвід роботи у вище зазначеній сфері, знання законодавчих та нормативних документів, володіння персональним комп’ютером.

За додатковою інформацією щодо переліку документів, основних функціональних обов’язків, умов оплати праці звертатись за тел.6-11-52 або за адресою: м.Жашків, вул. Захисників України, 19.»