Дата: від до Скинути

Жашківська громада віддала шану Герою-земляку, який загинув у бою з окупантами, Костянтину Водоп’яну (ВІДЕО)

Сумна звістка знову сколихнула Жашківську громаду, яка втратила на війні іще одного земляка – уродженця с. Олександрівка Жашківської міської територіальної громади Костянтина Водоп’яна.

17:18 13.05.2022

Ініціативні жителі Жашкова створюють на своїй вулиці парк Перемоги (ВІДЕО)

Сучасний простір для затишного дозвілля вирішили створити на перехресті вулиць Рильського та Сорокотязька ініціативні мешканці Жашкова – Денис Курко та Володимир Шарлай. Звернулися з пропозицією висадити на вільній ділянці, поблизу домоволодінь, декоративні дерева до міського голови Ігоря Цибровського, який, своєю чергою, позитивно сприйняв ініціативу Дениса й Володимира та спрямував відповідну техніку Жашківського ВУЖКГ для упорядкування й планування території. І вже минулого тижня ділянку з дитячим майданчиком прикрасили насадження катальпи та горобини.

16:34 11.05.2022

І знову ряд перемог! І знову – БРАВО працівникам і аматорам сцени КЗ «Жашківський МБК» Жашківської міської ради

20.04.2022 р. пройшов дистанційний фестиваль-конкурс «Сяйво хортиці». Фестиваль засновано та проводиться за підтримки благодійної організації Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» та «Злагодафест» Уряду Республіки Болгарії, Міністерства освіти та науки, Міністерства культури Республіки Болгарія в рамках творчого проєкту «Зі Злагодою у серці, з Україною у душі !»

12:02 10.05.2022