Із Днем Європи, шановна громадо!

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Нині для українців цей день набув особливого значення, адже нашу країну та ЄС єднають не лише спільні цінності, історія та культура. Наразі, країни, які раніше були просто сусідами, стали для нас насправді близькими друзями, помічниками та для багатьох – прихистком і порятунком від російської агресії.

12:00 21.05.2022

Волонтерський виступ за тисячу кілометрів! (ВІДЕО)

Нещодавно на прохання почесного консула України у м. Тарнів (Польща) був запрошений наш земляк – почесний громадянин Жашкова, музикант, пісняр, педагог, рекордсмен України та заслужений працівник культури України Іван Іванович Сухий.

12:25 20.05.2022

Уряд України затвердив експериментальний проєкт щодо одночасного оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Кабінет Міністрів України прийняв постанову, якою запровадив експериментальний проєкт щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

08:03 20.05.2022

"Вишиванка" (ВІДЕО)

виконує вихованець клубного формування "Вокальне мистецтво" КЗ "Жашківський МБК" М. Четверик

17:12 19.05.2022

Консультування мігрантів

В умовах активної фази російської агресії на більшій частині України розгортаються динамічні процеси внутрішньої міграції, що призводить до втратити роботи українцями.

16:57 19.05.2022