У Жашкові триває поточний дрібний ремонт доріг  (ВІДЕО)

У Жашкові триває поточний дрібний ремонт доріг (ВІДЕО)

Навіть в умовах воєнного стану, попри складну фінансову ситуацію у місцевому бюджеті, очільник громади Ігор Цибровський спільно з депутатами Жашківської міської ради продовжують дбати про створення зручних і безпечних умов для пересування містом водіїв та пішоходів.

16:00 27.09.2022

У Жашківській громаді відзначили працівників дошкілля

Традиційно, з нагоди відзначення Всеукраїнського дня дошкілля, у Жашківській громаді вшановують працю вихователя та всіх дошкільних працівників. Міський голова Ігор Цибровський та начальник відділу освіти Людмила Рябоконь привітали з професійним святом директорів закладів дошкільної освіти громади та в їх особі вихователів і всіх тих, хто забезпечує змістовне й комфортне перебування малюків у дошкільних закладах. Щедрі вітання на адресу винуватців свята лунали й від їхніх маленьких вихованців. Опісля відбулося відзначення старанних працівників та колективів дошкілля.

15:49 27.09.2022

М. Мельник: 22 роки праці на самоврядній ниві, 75 років – на життєвій (ВІДЕО)

У Жашківській територіальній громаді вже стало доброю традицію вітати з визначною подією – ювілеєм поважних мешканців міста й сіл, за плечима яких багаторічний життєвий досвід, мудрість років і невтомна праця на благо своїх земляків. Тож 21 вересня вітання з 75-річчям від представників місцевої влади отримував Микола Федорович Мельник – шанований житель с. Острожани, зразковий сім’янин та мудрий керівник, який очолював Острожанську сільську раду не одне десятиліття.

16:11 26.09.2022

Вітаємо склад команди СК «Жашківська громада» з перемогою у 3 турі Об’єднаного чемпіонату ДФЛ

Завершено 3 тур Об’єднаного чемпіонату Джулинської футбольної ліги та Уманського району пам’яті загиблих захисників України 2022. Всі матчі в Уманському дивізіоні відбувалися 18 вересня, у неділю, яка є базовим днем туру.

14:31 26.09.2022