14 жовтня ми ДЯКУЄМО! (ВІДЕО)

Відзначаючи День захисників і захисниць України, День Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День міста Жашків, ми демонструємо єдність, силу духу й самовіддану любов до Батьківщини!  Сьогодні ми дякуємо усім, хто боровся і перемагав, усім, хто нині бореться на передовій і в тилу й віримо в нашу Перемогу!  Хай Матір Божа буде прихильною до України та оберігає своїм покровом кожного її захисника!  Слава усім нашим героям!  Слава усім, хто воює, працює, допомагає!  Слава Україні!

14:34 14.10.2022

У Тетерівці провели благодійний фестиваль-ярмарок на підтримку ЗСУ (ВІДЕО)

З піснею до Перемоги впевнено крокують працівники культурної сфери Жашківської територіальної громади – за підтримки міського голови Ігоря Цибровського й під чітким керівництвом начальника відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму міської ради Інни Білик, яка спільно з творчим колективом КЗ «Жашківський МБК» ініціювала в селах проведення благодійних заходів на підтримку ЗСУ.

15:33 13.10.2022

!! Ситуація наразі !! 12.10.2022, 17:22 (ВІДЕО)

Відучора в населених пунктах Жашківської МТГ, відповідно до розпорядження НЕК "Укренерго", застосовуються графіки аварійних відключень, щоб збалансувати роботу енергосистеми України. Наголошуємо!, що це не планові відключення, коли зазначається конкретний час, але є деяка нова інформація, яку сьогодні можемо повідомити. Отже, станом на 12.10 відомо черговість відімкнення електропостачання по населених пунктах громади та орієнтовний час початку відключень (деталі у відео). За даними Жашківського РЕМу - це щоденний графік до п'ятниці.

17:30 12.10.2022

!! Ситуація наразі !! 11.10.2022, 14:10 (ВІДЕО)

На цей час ситуація в Жашківській МТГ залишається контрольованою.  Але небезпека ще є, тому дотримуйтесь правил безпеки і зважайте на повітряну тривогу!

14:16 11.10.2022