Дата: від до Скинути

У Бузівці розіграли Кубок Жашківської громади пам'яті С.Пасічнюка й Д.Яремчука, вшанувавши всіх полеглих захисників України

У минулому році в с. Бузівка вперше провели змагання з футболу на перехідний кубок Жашківської громади пам'яті учасника бойових дій Сергія Володимировича Пасічнюка, який добровільно проходив службу в зоні проведення антитерористичної операції з грудня 2014 року. У 2015-у 22 серпня бузівчанин, виконуючи бойове завдання, підірвався на ворожій міні й загинув смертю хоробрих. Саме на знак вшанування пам'яті Героя-земляка у 2021 році був започаткований футбольний турнір, ініціаторами та співорганізаторами проведення якого стали місцеві жителі Ігор Полянський і Віктор Музика. Разом з ними долучаються до організації й небайдужі підприємці та відділ культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради.

14:25 07.09.2022

У Тетерівці (Жашківська МТГ) обговорили грантові програми на започаткування власного бізнесу та розвитку підприємництва (ВІДЕО)

У реаліях сьогодення витрати державного бюджету значно перевищують надходження. Попри те, що Україна отримує Міжнародну  підтримку, важливо подбати й про підняття власної економіки. Середній та малий бізнес у таких умовах проявив себе як найбільш гнучкий та перспективний, однак він має обмежені фінансові можливості. Тому уряд впроваджує заходи для стабілізації економічної ситуації в країні та підтримки підприємців, стимулює створення робочих місць шляхом видачі грантів для започаткування власного бізнесу, розвитку вже дієвого та навчання.

10:01 07.09.2022

Родини полонених захисників «Азовсталі» провели у Жашкові акцію проти країни-терориста росії (ВІДЕО)

Дружини, батьки та близькі українських захисників пройшли мирною ходою центральною вулицею міста до площі Шевченка з проханням звернути увагу на те, що російські окупанти чинять із полоненими українськими військовими та цивільними.

10:01 05.09.2022

Кілька дитсадків міста готуються вийти на офлайн навчання (ВІДЕО)

Завершується підготовка захисних споруд у тих закладах дошкільної освіти, які днями розпочнуть свою роботу в звичайному режимі, але з дотриманням усіх безпекових нормативів– належно облаштовані укриття, навігація шляхів евакуації, запас ліків, води, їжі,  наявність відповідної кількості професійних фахівців тощо.

14:46 03.09.2022