В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ МІСТА… (ВІДЕО)

14 жовтня, на Покрову, в День захисників і захисниць України й День козацтва, жашківчани за традицією відзначали День народження міста, якому цьогоріч виповнилося 386 років. Із цієї нагоди, окрім урочистого мітингу та велопробігу, надвечір відбувся благодійний патріотично-розважальний захід «Ми віримо в Перемогу!», спрямований передусім на підтримку ЗСУ та єднання населення в тилу.

15:35 20.10.2022

БЛАГОУСТРІЙ: безпека громадян – серед пріоритетів! (ВІДЕО)

Дорожня безпека, безперечно, є одним із пріоритетів в організації діяльності Жашківської міської ради. Тому, під контролем міського голови Ігоря Цибровського, у місті здійснюються й заходи, направлені на зниження аварійності –  шляхом упорядкування небезпечних ділянок доріг.

15:58 19.10.2022

У Жашкові відбувся велопробіг на підтримку ЗСУ «Віримо! Зможемо! Переможемо!» (ВІДЕО)

14 жовтня, у рамках заходів з нагоди Дня захисників і захисниць України, Українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня міста Жашків, відбувся благодійний велопробіг на підтримку ЗСУ,  організований відділом освіти, під керівництвом Людмили Рябоконь, за сприяння Жашківської міської ради.

14:58 18.10.2022

Працівники самоврядного органу Жашківської громади, у складі збірної команди Уманського району, вибороли перше загальнокомандне місце в обласній Спартакіаді

15 жовтня на центральному стадіоні м. Черкаси держслужбовці та працівники самоврядних органів Черкащини змагалися у різних видах спорту в рамках щорічної обласної Спартакіади державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

17:11 17.10.2022