У Жашківській МТГ дбають про безпеку перевезення дітей (ВІДЕО)

В умовах воєнного стану, попри всі труднощі сьогодення, в Жашківській територіальній громаді здійснено все належне, щоб діти мали якісну освіту.  Міський голова Ігор Цибровський тримає під контролем відповідні напрямки організації навчального процесу, одним з яких є підвезення учнів до освітніх закладів. Тож минулого тижня відбулась комплексна перевірка технічного стану шкільних автобусів та безпосередньо умов перевезення дітей – за участі Ігоря Цибровського, начальника відділу освіти Людмили Рябоконь і фахівця міської ради з питань цивільної безпеки Руслана Бішука.

14:15 28.10.2022

Війна забирає кращих синів України й серед них – жашківчанин С. Пронченко (ВІДЕО)

Відійшов у вічність ще один захисник миру, правди та справедливості – жашківчанин Сергій Пронченко, який віддав своє життя заради того, щоб могли жити інші в незалежній Українській державі.

17:29 27.10.2022

У Соколівці провели благодійний фестиваль-ярмарок на підтримку ЗСУ (ВІДЕО)

У рамках благодійного марафону «З піснею до Перемоги!», ініційованого представниками культурної сфери Жашківської громади при підтримці міського голови Ігоря Цибровського, було проведено фестиваль-ярмарок для збору коштів на потреби ЗСУ і в селі Соколівка.

14:18 26.10.2022

Команда СК «Жашківська громада» - у півфіналі Об’єднаного чемпіонату ДФЛ та Уманського району

Цими вихідними відбулися чвертьфінальні матчі Об’єднаного чемпіонату Джулинської футбольної ліги та Уманського району пам’яті загиблих захисників України 2022. Зокрема 23 жовтня за право потрапити до півфіналу змагалися наші земляки – футболісти СК «Жашківська громада», які під керівництвом і наставництвом Богдана Лавренюка зіграли у Бершаді Вінницької обл. проти ФК «Баланівка».

12:10 25.10.2022