Турбота про людей старшого віку – серед пріоритетів (ВІДЕО)

Питання якісного надання послуг соціально-незахищеній категорії громадян перебуває на постійному контролі Жашківської міської ради та зокрема міського голови Ігоря Цибровського. Особлива увага спрямована на людей похилого віку, одиноких та з обмеженими фізичними можливостями. Для них соціальними працівниками КЗ «Центр надання соціальних послуг» організовується як адресне надання допомоги – із системним відвідуванням вдома, так і цілодобова опіка – за тими, хто перебуває на стаціонарному догляді у Вороненському відділенні надання соціальних послуг.

16:02 03.10.2022

Освітян Жашківської громади привітали з прийдешнім професійним святом (ВІДЕО)

У першу неділю жовтня в Україні традиційно відзначатимуть День працівників освіти. З цієї нагоди, 29 вересня, міський голова Ігор Цибровський та начальник відділу освіти Людмила Рябоконь привітали з професійним святом директорів закладів загальної середньої освіти Жашківської територіальної громади та в їх особі всіх, хто дотичний до галузі освіти – вчителів, вихователів, керівників гуртків, адміністративно-господарський, навчально-допоміжний персонал, робітників та службовців установ освіти. Віншували винуватців свята й учні Жашківського ліцею №1.

15:29 30.09.2022

У Жашківській громаді відновлюють роботу вуличного освітлення (ВІДЕО)

Починаючи з 1 жовтня, в місті та селах Жашківської громади вмикатимуть вуличне освітлення. Працюватимуть ліхтарі з настанням сутінків і до початку дії комендантської години, а це 23:00. Час увімкнення корегуватиметься автоматично – в залежності від того, як змінюватиметься світовий день.

12:38 30.09.2022