!!Ситуація наразі!! 22.11.2022, 10:30 (ВІДЕО)

Енергетики працюють у режимі 24/7. Окрім того, що енергосистема України перевантажена внаслідок руйнувань об'єктів критичної інфраструктури, ускладнюють ситуацію й погодні умови.

14:29 22.11.2022

У Жашківській громаді вшанували громадянський подвиг усіх, хто відстоював права українців на Гідність і Свободу (ВІДЕО)

Гідність та Свобода вписані в генетичний код українців, які століттями доводили, що ніхто не позбавить їх цих якостей. Цю істину підтверджують й доленосні для незалежної України революції та війна з російськими загарбниками.

12:50 21.11.2022

Відродження й розвиток футболу в Жашківській МТГ дає позитивні результати (ВІДЕО)

Упродовж двох місяців тривав перший Об’єднаний чемпіонат Джулинської футбольної ліги та Уманського району пам’яті загиблих захисників України. Серед команд, які брали участь у змаганнях, – СК «Жашківська громада», що функціонує на базі КУ «Стадіон Центральний» під керівництвом Богдана Лавренюка. До складу сильної та перспективної, за словами організаторів, команди, яка представляла на чемпіонаті Жашківську міську територіальну громаду, увійшли: воротарі – Артур Шевчук, Сергій Опіканець, захисники: Ігор Папаянін, Василь Коваленко, Володимир Бакуменко, Володимир Саранюк, Павло Хрущов, Вадим Ковбасюк, Владислав Пригодюк, Іван Корець, Володимир Федоров, Дмитро Хуторянський, Максим Яценко, Іван Мельник, півзахисники – Ілля Черняховський, Євген Дунда, В’ячеслав Когут, Борис Бондар, Ігор Вітюк, Ростислав Лещенко, Сергій Коваленко, нападники – Олексій Піддубний, Антон Росс.

12:48 18.11.2022