Оприлюднення з метою врахування громадських інтересів

Дата: 07.06.2021 10:10

Фото без опису На виконання ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989 з метою врахування громадських інтересів. Жашківська міська рада оголошує збір зауважень та пропозицій щодо перейменування назви вулиць Терешкової в місті Жашків та селах Бузівка, Вільшанка.

Картографічні матеріали вказаних населених пунктів з місцем розміщення вулиць Терешкової додаються згідно додатків.

З метою врахування громадських інтересів звернення, зауваження та пропозиції щодо перейменування назви вулиць Терешкової приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення матеріалів з 11 червня по  11 липня 2021 року включно.

Звернення, зауваження та пропозиції надсилати до Жашківської міської ради на адресу:

-  вул. Захисників України,  19,  м. Жашків,  Уманський район Черкаська область,  19201;

тел./факс: (04747) (04747) 6-11-45

E-mail: vukoncom016@ukr.net