Оголошення та звернення

Увага! Конкурс!

Інформація про проведення конкурсу з визначення

11:21 03.12.2019

Скликається 19 сесія Жашківської міської ради

27 листопада 2019 року о 10:00 в залі засідань Жашківської районної ради відбудеться 19 сесія Жашківської міської ради VIII скликання. На зібрання запрошуються депутати обласної, районної, міської рад, члени виконавчого комітету, голова Жашківської районної державної адміністрації, голова Жашківської районної ради, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

10:48 20.11.2019

Увага!  Громадське обговорення!

За поданням виконавчого комітету Жашківської міської ради оголошується громадське обговорення детального плану території земельної ділянки по вулиці Світанкова, 49-г в місті Жашкові Черкаської області, яким передбачається: уточнення планувальної структури і функціонального призначення території та параметрів забудови частини території з метою реконструкції існуючої будівлі телятника та прибудов під гаражі та отримання містобудівних умов та обмежень.

19:09 18.11.2019

Анонс. Настільний теніс

23 листопада в спортивній залі Жашківської спеціалізованої школи №1 відбудеться турнір Жашківської громади з настільного тенісу (парні ігри). Реєстрація, жеребкування учасників з 9.00, початок о 10.00. Взяти участь запрошуються всі бажаючі.

14:16 14.11.2019