Оголошення та звернення

Анонс. Сесія

13 квітня 2020 року о 10:00 на території КУ «Стадіон імені Юрія Гагаріна» відбудеться 25 чергова сесія Жашківської міської ради VIII скликання. На зібрання запрошуються депутати обласної, районної, міської рад, члени виконавчого комітету, голова Жашківської районної державної адміністрації, голова Жашківської районної ради, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

11:30 10.04.2020

Увага! Громадське обговорення!

За поданням виконавчого комітету Жашківської міської ради оголошується громадське обговорення детального плану території частини  кварталу житлової  та  громадської забудови, обмеженого вулицею Польова, 2 та вулицею Польова, 4  в місті Жашкові Черкаської області, яким передбачається: тимчасові споруди для ведення підприємницької діяльності, торговельно-розважальний центр, сквер, парковка для легкових автомобілів .

16:21 30.03.2020

Про проведення робіт ПАТ "Черкасигаз"

Жашківське відділення ПАТ "Черкасигаз" повідомляє, що 2020 року будуть проводитись земляні роботи по відключенню побутових споживачів в точці балнсового розмежування в зв'язку з відсутністю укладених договорів розподілу природного газу між власником будинку та ПАТ "Черкасигаз".

16:38 25.03.2020

Увага! Оголошення

УВАГА! Для отримання застрахованими особами довідок форми ОК-5 та ОК-7 про страховий стаж не обов’язково відвідувати територіальні органи Пенсійного фонду України

10:10 24.03.2020