Оголошення та звернення

Увага! Громадське обговорення!

За поданням виконавчого комітету Жашківської міської ради оголошується громадське обговорення детального плану території земельної ділянки по вулиці Городищанській в місті Жашкові Черкаської області для розміщення АГЗП, яким передбачається: визначення планувальних обмежень використання земельної ділянки, орієнтовною площею 0,1500га, цільове призначення – для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу, згідно державних будівельних  та санітарно-гігієнічних норм, встановлення червоних ліній і лінії регулювання забудови, параметрів забудови, а також отримання містобудівних умов та обмежень на забудову земельної ділянки.      Детальним планом території передбачити розміщення в межах земельної ділянки автогазозапровного пункту – газозаправного модуля, об’єм резервуару – 5 куб.м, операторську, очисні споруди поверхневих стоків, очисні споруди побутових стоків.

16:30 12.03.2020

Увага! Громадське обговорення!

За поданням виконавчого комітету Жашківської міської ради оголошується громадське обговорення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,1500га для зміни цільового призначення по вулиці Світанкова, 49 в місті Жашкові Черкаської області, яким передбачається: зміна цільового призначення земельної ділянки площею 0,1381 га (кадастровий номер: 7120910100:05:001:1293) з земель запасу на землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

16:27 12.03.2020

Увага! Конкурс!

Для визначення підрядчиків по наданню послуг з поточного ремонту об’єктів благоустрою на території  Жашківської об’єднаної територіальної громади (поточний ремонт дорожнього покриття (струменевий метод,гарячий асфальтобетон) Жашківське виробниче управління житлово-комунального господарства  просить опублікувати на сайті Жашківської ОТГ оголошення, щодо проведення конкурсу на надання послуг з поточного ремонту об’єктів  благоустрою Жашківської ОТГ з слідуючим переліком документів:

13:11 06.03.2020

Скликається сесія Жашківської міської ради

28 лютого о 10:00 в залі засідань Жашківської районної ради відбудеться чергова 23 сесія Жашківської міської ради VIII скликання. На зібрання запрошуються депутати обласної, районної, міської рад, члени виконавчого комітету, голова Жашківської районної державної адміністрації, голова Жашківської районної ради, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

16:59 26.02.2020

Увага! Конкурс!

Інформація про проведення конкурсу з визначення

15:23 04.02.2020