Оголошення та звернення

09:47 19.03.2020

09:45 19.03.2020

Увага! Громадське обговорення!

За поданням виконавчого комітету Жашківської міської ради оголошується громадське обговорення детального плану території земельної ділянки по вулиці Городищанській в місті Жашкові Черкаської області для розміщення АГЗП, яким передбачається: визначення планувальних обмежень використання земельної ділянки, орієнтовною площею 0,1500га, цільове призначення – для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу, згідно державних будівельних  та санітарно-гігієнічних норм, встановлення червоних ліній і лінії регулювання забудови, параметрів забудови, а також отримання містобудівних умов та обмежень на забудову земельної ділянки.      Детальним планом території передбачити розміщення в межах земельної ділянки автогазозапровного пункту – газозаправного модуля, об’єм резервуару – 5 куб.м, операторську, очисні споруди поверхневих стоків, очисні споруди побутових стоків.

16:30 12.03.2020

Увага! Громадське обговорення!

За поданням виконавчого комітету Жашківської міської ради оголошується громадське обговорення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,1500га для зміни цільового призначення по вулиці Світанкова, 49 в місті Жашкові Черкаської області, яким передбачається: зміна цільового призначення земельної ділянки площею 0,1381 га (кадастровий номер: 7120910100:05:001:1293) з земель запасу на землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

16:27 12.03.2020