Оголошення та звернення

Виїзний прийом лікарів (ВІДЕО)

Виїзний прийом лікарів У суботу, 17 жовтня, з 9:00 в Жашківській ЦРЛ здійснюватиметься виїзний прийом пацієнтів такими вузькопрофільними лікарями-діагностами: - кардіолог, інтервеційний кардіолог - ендокринолог - судинний хірург - дитячий травматолог - хірург (хірургія серця та магістральних судин). Прийом ведеться БЕЗКОШТОВНО і ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ - тел.6-12-57!!! Подібні акції, передбачається, проводитимуться й надалі. За побажаннями пацієнтів, на такі виїзні прийоми будуть запрошуватися і інші фахівці.

09:43 15.10.2020

Святкування Дня міста Жашків відмінено (ВІДЕО)

Важлива інформація! Святкування Дня міста Жашків у зв’язку із високою захворюваністю на COVID-19 відмінено Від сьогодні Жашківський район – у помаранчевій зоні. 14 жовтня планується лише вшанування захисників України покладанням квітів до пам’ятника, відеоконцерти в мережі Інтернет та трансляція концерту й богослужіння по гучномовцях в центрі міста. Про це сьогодні повідомив міський голова Ігор Цибровський.

19:52 12.10.2020

Увага! Конкурс!

Інформація про проведення конкурсу з визначення

14:29 01.10.2020

Увага! Конкурс!

Інформація про проведення конкурсу з визначення

14:26 01.10.2020

Увага! Громадське обговорення!

Відповідно до статей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядку громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555, з метою оприлюднення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні та доступ до цієї інформації громадськості щодо врахування громадських інтересів Жашківська міська рада повідомляє наступне.

19:49 23.09.2020

Скликається 29 чергова сесія Жашківської міської ради

24 вересня 2020 року о 10:00 в залі засідань Жашківської районної ради відбудеться 29 чергова сесія Жашківської міської ради VIII скликання. На зібрання запрошуються депутати обласної, районної, міської рад, члени виконавчого комітету, голова Жашківської районної державної адміністрації, голова Жашківської районної ради, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

15:45 18.09.2020

Реєструйся на IІ відкритий туристичний зліт Жашківської ОТГ «ЖАШКІВСЬКИЙ ТРІАТЛОН - 2020»

27 вересна на стадіоні ім.Ю.Гагаріна відбудеться IІ відкритий туристичний зліт Жашківської ОТГ «ЖАШКІВСЬКИЙ ТРІАТЛОН - 2020» - змагання, започатковані для любителів активного відпочинку та екстриму! До участі в змаганнях допускаються команди: Жашківської міської ради, представники депутатського корпусу та виконавчого комітету, вчителів  загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, закладів культури та громадських туристичних організацій, клубів. Вікові групи: не молодші 2002 р.н.

12:12 18.09.2020

Набір до школи футболу

Школа футболу, що діє при ФСК "Жашків" оголошує новий набір дітей  - 2015 та 2016 року народження. Довідки за тел.: (097) 927 83 65

10:27 09.09.2020