Оголошення та звернення

Електронний кабінет особи з інвалідністю

Електронний кабінет особи з інвалідністю  розроблено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 362) та постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 р. № 121 «Про затвердження Положення про централізований банк даних з проблем інвалідності» (зі змінами).

11:21 26.11.2021

Мала приватизація: інформаційний бюлетень.

Щотижнева добірка Фонду держмайна найбільш цікавих та інвестиційно-привабливих об‘єктів малої приватизації з різних регіонів України у новому бюлетені від 24 листопада!

20:59 25.11.2021

Export Academy 2022

Export Academy 2022 - це можливість для трансформації та розвитку Вашого експорту:

20:26 25.11.2021

Національний форум «Адвокація на підтримку стратегій із вакцинації проти COVID-19 згідно з Дорожньою картою та їх виконання в Україні» (ВІДЕО)

30 жовтня в Києві відбувся Національний форум «Адвокація на підтримку стратегій із вакцинації проти COVID-19 згідно з Дорожньою картою та їх виконання в Україні». Основна мета цього заходу – підтримати впровадження вакцинації від COVID-19,зосередженої на пріоритетних групах, як-от літні люди та медичні працівники в Україні.Експертами форуму стали фахівці Міністерства охорони здоров’я України,Національної технічної консультативної групи з імунопрофілактики, Державного експертного центру МОЗ України, технічні фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я, керівництво регіонів, залучених до пілотних проєктів вакцинальної кампанії,а також провідні лікарі та досвідчені громадські активісти.Національний форум відбувся у форматі обговорення на різних рівнях з усіма установами та партнерами-виконавцями завдань з вирішення поточних викликів та найкращих практик, включно з негайними заходами, які мають допомогти вакцинувати пріоритетні і що й досі у зоні високого ризику COVID-19.

19:53 25.11.2021

Дія. Бізнес

Установа утворена відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 199 «Про утворення державної установи «Офіс з просування експорту України» та передана до сфери управління Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2020 р. № 1071 «Деякі питання цілісного майнового комплексу державної установи «Офіс з просування експорту України».

12:53 22.11.2021

Каталог „Buy from Cherkasy region“

З метою сприяння розвитку міжнародної торгівлі обласна державна адміністрація з 2018 року реалізує проект зі створення каталогу експортоорієнтованих підприємств Черкаської області „Buy from Cherkasy region“.

12:26 22.11.2021

Конкурс «Благодійна Україна»

Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони робять це від чистого серця і часто не отримують навзаєм навіть простого «Дякую». Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників. Ви робите добрі справи або знаєте людей, групи, організації, які займаються благодійністю? Подайте заявку на Національний конкурс «Благодійна Україна»!  Більше інформації: www.blagoukraine.org

11:58 22.11.2021

Семінар “Smart Agriculture Using Digital Technologies in Korea”

24 - 25 листопада 2021 року Міністерство сільського господарства, продовольства та аграрних питань (MARFA) Республіки Корея організує 4-х годинний онлайн-семінар стосовно цифровізації та новітніх технологій в аграрному секторі: “Smart Agriculture Using Digital Technologies in Korea”. За інформацією Посольства України в Республіці Корея до участі в семінарі запрошуються представники державних установ, організацій та підприємств агропромислової сфери, а також фермерських господарств (копія програми семінару та заявки для участі додаються). Враховуючи різницю у часі між Україною та РК, захід відбудеться двічі: 24 листопада з 05:30 до 09:00 за київським часом; 25 листопада з 13:30 до 17:00 за київським часом. Заявки для участі у заході приймаються до 08:00 за київським часом 22 листопада 2021 р. шляхом надсилання заповненої форми на електронну адресу epis@koconex.com. Кількість учасників необмежена.

09:42 22.11.2021