Оприлюднення матеріалів містобудівної документації з метою врахування громадських інтересів

Дата: 12.02.2024 12:45

Законодавче обґрунтування.

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»

Порядок розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 1 вересня 2021 р. № 926.

Порядок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011555.

ДБН Б.2.2-2019 «Планування та забудова територій».

Назва проекту містобудівної документації:

«Детальний план території щодо нежитлового приміщення (перукарського салону-магазину) по вул. Соборна, 12, м. Жашків Жашківської міської територіальної громади Уманського району Черкаської області з метою реконструкції його частини під житлову квартиру» 2-24-ДПТ (далі – Детальний план території).

Вказаний вище детальний план території 2-24-ДПТ розроблений згідно рішення Жашківської міської ради Уманського району Черкаської області  «Про розроблення детального плану території  щодо  нежитлового приміщення (перукарського салону-магазину) по вул. Соборна, 12, м. Жашків Жашківської міської територіальної громади Уманського району Черкаської області з метою реконструкції його частини під житлову квартиру» від 25.01.2024 № 26-17/VIIІ  ФОП Садимах Тетяна Михайлівна та погоджений на засіданні комісії з інвентаризації, обліку, використання містобудівної документації та визначення відповідності розміщення об’єктів нерухомості у населених пунктах Жашківської територіальної громади (витяг з протоколу від 08.02.2024 № 1/03-17).

З метою врахування громадських інтересів звернення, зауваження та пропозиції щодо вказаного вище детального плану території приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення матеріалів з 12 лютого по  12 березня 2024 року включно.

Звернення, зауваження та пропозиції надсилати до Жашківської міської ради на адресу:

вул. Захисників України,  19,  м. Жашків,  Черкаська область, індекс - 19201;

тел.: (04747) 6-11-45,   E-mail: zhashkiv-vykonkom@ukr.net

ДПТ щодо нежитлового приміщення (перукарського салону-магазину) по вул. Соборна, 12 м. Жашків