Оприлюднення матеріалів містобудівної документації з метою врахування громадських інтересів

Дата: 12.02.2024 09:09

Законодавче обґрунтування.

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»

Порядок розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 1 вересня 2021 р. № 926.

Порядок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011555.

ДБН Б.2.2-2019 «Планування та забудова територій».

Назва проекту містобудівної документації:

«Детальний план території земельної ділянки приватної власності       гр.Дучака А.Л. по вул.Соборна, 42, м.Жашків Жашківської міської територіальної громади Уманського району Черкаської області» 1-24-ДПТ (далі – Детальний план території).

Вказаний вище детальний план території 1-24-ДПТ розроблений згідно рішення Жашківської міської ради Уманського району Черкаської області  «Про розроблення детального плану території земельної ділянки приватної власності гр.Дучака А.Л. по вул.Соборна, 42, м.Жашків Жашківської міської територіальної громади Уманського району Черкаської області» від 25.01.2024 № 26-16/VIIІ  ФОП Садимах Тетяна Михайлівна та погоджений на засіданні комісії з інвентаризації, обліку, використання містобудівної документації та визначення відповідності розміщення об’єктів нерухомості у населених пунктах Жашківської територіальної громади (витяг з протоколу від 08.02.2024 № 1/03-17).

З метою врахування громадських інтересів звернення, зауваження та пропозиції щодо вказаного вище детального плану території приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення матеріалів з 12 лютого по  12 березня 2024 року включно.

Звернення, зауваження та пропозиції надсилати до Жашківської міської ради на адресу:

вул. Захисників України,  19,  м. Жашків,  Черкаська область, індекс - 19201;

тел.: (04747) 6-11-45,   E-mail: zhashkiv-vykonkom@ukr.net

ДПТ земельної ділянки приватної власності гр. Дучака А.Л. по вул. Соборна, 42 м. Жашків