Вшануймо подвиг учасників Революції Гідності, пам'ять Героїв Небесної Сотні й полеглих Захисників України

Дата: 19.02.2024 16:02

Фото без опису

20 лютого о 10:00 на Алеї Слави Героїв-земляків у парковій зоні міста відбудеться Церемоніал ушанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні й полеглих Захисників України.

20 лютого минає 10 років як російська федерація розв’язала війну проти України. Ворог тоді окупував Автономну Республіку Крим і Севастополь, згодом окремі райони Донецької та Луганської областей, а у 2022-му зазіхнув на всі території України. Увесь цей час Україна бореться та утверджується як самостійна, незалежна держава. Але водночас втрачає кращих синів і дочок… Ми маємо пам’ятати ціну свободи!

Вшануймо всіх, хто став на захист Батьківщини, згадаймо та подякуймо живим!