«Готуймося!» до опалювального сезону

Із наближенням морозів стає дедалі ясніше – цієї зими у домівках українців може бути холодно, адже агресивний північний сусід непередбачуваний у своїх діях.

11:02 03.10.2022

Виплата на гектар землі та дотація за утримання корів. Мінагрополітики запрошує аграріїв податися на дві програми держпідтримки.

Усі хто має у власності від 1 га землі та обробляють її самостійно, або мають господарство від трьох відповідно зареєстрованих корів зможуть оформити виплату за програмою допомоги малим агровиробникам.

15:01 28.09.2022

«Готуймося!». Мінрегіон розпочав комунікаційну кампанію з підготовки до опалювального сезону

Міністерство розвитку громад та територій України розпочало комунікаційну кампанію «Готуймося!», спрямовану на спонукання громадян індивідуально готуватися до опалювального сезону.

09:58 25.09.2022

Щодо інформаційної підтримки міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» в Україні

Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» – учасник загальносвітового руху «Let’s Do It World», що об’єднує понад 60 мільйонів активістів у 191 країні, які щорічно в третю суботу вересня виходять на прибирання у своїй країні. У 2021 році об’єднали 311665 учасників у 24 областях України, які очистили понад 3945 локацій від 1022 тон сміття, з яких 70 тони вторинної сировини відправили на перероблення.

15:29 16.09.2022

Із 1 вересня розпочато прийом заявок на отримання державних підтримок малим агровиробникам

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 р. № 918 затверджений ПОРЯДОК надання державної підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції за напрямами отримання бюджетних дотацій: - на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності;

10:08 13.09.2022