Інформація

Щодо визнання недійсними паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон у зв’язку із зміною написання латинськими літерами складових імені “прізвище”, “ім’я” у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України.

08:28 13.01.2023

Щодо включення до переліку об'єктів критичної інфраструктури

20 грудня набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2022 р. № 1384 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2020 р. № 1109 «Деякі питання об’єктів критичної інфраструктури».

15:08 12.01.2023

Програму «Доступні ліки» розширено препаратами проти хронічних обструктивних захворювань легень

Такі захворювання є найчастішою причиною інвалідизації і летальності серед усіх захворювань респіраторної системи. У хворих спостерігається ускладнене дихання, важка задишка, хронічний кашель.

11:12 12.01.2023

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ ДЛЯ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

Регіональним міжурядовим форумом «Центральноєвропейська ініціатива», членом якого є Україна, оголошено конкурс збору проєктних пропозицій від інститутів громадянського суспільства держав-членів ЦЄІ на 2023 рік.

08:39 12.01.2023

Опитування щодо ефективності законодавства, яке регулює дистанційну роботу в Україні

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів запрошує доєднатися до опитування щодо ефективності законодавства, яке регулює дистанційну роботу в Україні.

12:32 02.01.2023