Державна служба зайнятості

Шановні клієнти служби зайнятості!

Протягом квітня 2022 року в області будуть проводитися тимчасові роботи з прибирання територій населених пунктів, упорядкування пам’ятників загиблим воїнам, обелісків, братських могил, кладовищ, екологічного захисту навколишнього середовища.

11:06 01.04.2022

Cпільно з обласною службою зайнятості у Черкаській області створили телеграм-канал, який допомагатиме знайти роботу.

Як працюватиме телеграм-канал: роботодавець залишає актуальну заявку (вона проходитиме модерацію), а люди, які шукають роботу, зможуть зателефонувати за контактками, які залишить роботодавець.

11:05 01.04.2022

Роботодавці зможуть отримувати компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Такі зміни стали можливі завдяки урядовим ініціативам, а саме - ухваленню відповідної Постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року №331.

11:01 01.04.2022

Допомога по безробіттю

Допомога по безробіттю надається особам з врахуванням страхового стажу. Страховий стаж обчислюється центрами зайнятості за даними персоніфікованого обліку відомостей про застрахованих осіб.

22:05 02.02.2022

Малозабезпечені громадяни можуть відкрити власну справу за підтримки держави

З метою напрацювання механізму призначення фінансової допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 397, в Жашківській міській раді відбулося 28 січня перше засідання Комісії з питань сприяння економічної самостійності малозабезпечених сімей. Учасниками заходу стали уповноважені особи Жашківської міської ради, відділу соціального захисту населення виконкому Жашківської міськради, відділу управління праці та соціального захисту населення Уманської РДА, відділу Жашківської ДПІ ГУ ДПС у Черкаській області, Жашківської філії Черкаського ОЦЗ.

07:47 02.02.2022