Графік вивезення твердих побутових відходів

До уваги жителів міста Жашків! Вивіз сміття проводиться за відповідним графіком. Сміттєвоз виїжджатиме з автопарку ВУЖКГ у період з травня по жовтень о 6:00; з жовтня по травень - о 7:00. Завантажити графік

23:27 27.04.2018

Чорнобильська трагедія. Виховувати молодь потрібно на прикладах героїв, котрі поміж нас

Переіменування однієї з вулиць міста на Героїв Чорнобиля з нагоди 30-ої річниці аварії на ЧАЕС, вклад у ліквідацію наслідків трагедії пожежника Івана Павлюка, медиків-чорнобильців Володимира Дитинюка та Сергія Цимбала (котрий також взяв участь в АТО), водіїв, міліціонерів, будівельників, зв’язківців нашого району, котрі взяли безпосередню участь у приборкуванні розбурханого атома… Про це та багато іншого учні 9-11 класів Жашківської спеціалізованої школи №1 дізналися від ліквідатора І категорії, голови районної організації Всеукраїнської організації «Союз Чорнобиль України», депутата Жашківської міської ради VІІІ скликання Олега Горбаня. Його на шкільну лінійку, приурочену до річниці Чорнобильської трагедії, запросила організатор заходу, класний керівник 9 класу Любов Горбань.

13:18 26.04.2018