Комунальниками ведуться роботи з реконструкції електромереж для збалансування напруги (ВІДЕО)

Дата: 08.06.2022 15:49

У Жашкові на Чайковського, Горіхова та В’ячеслава Чорновола  ведуться роботи з реконструкції електромереж для збалансування напруги в домоволодіннях. Попри те, що договори на постачання електроенергії у їх жителів заключені з Черкасиобленерго, лінії електропередач, після припинення роботи Цукрового заводу, взяло на баланс Жашківське ВУЖКГ.

Уже не один рік поспіль тривають перемовини про їх передачу у власність обленерго, що зобов’язало б Жашківський РЕМ обслуговувати ті та ряд інших вулиць. Але, на жаль, зазначає міський голова Ігор Цибровський, питання досі не вдалося врегулювати, тож будь які ремонтні роботи виконуються силами житлово-комунального господарства. Відповідно на це витрачаються й певні кошти з місцевого бюджету, які можна було б спрямувати в інше річище, тим більше – в період воєнного стану. Але що ж робити місцевим жителям, які стали заручниками ситуації?! – саме про це в першу чергу думаємо сьогодні, наголошує Ігор Андрійович, і намагаємось самотужки або спільно з місцевими енергетиками, під керівництвом Сергія Орищука,  розв'язувати ті проблеми, з якими вони звертаються. Одна з останніх – скарги на коливання напруги в електромережі на вулицях Чайковського, Горіхова й В'ячеслава Чорновола, що призводить до пошкодження побутових електроприладів. Тож наразі, знову ж таки спеціалістами ВУЖКГ, проводяться роботи по монтажу силового кабелю для рівномірного розподілу потужності.