Дата: від до Скинути

Справи комунальні знову потребували найбільшої уваги. Останнє засідання виконавчого комітету Жашківської міської ради

Виконавчий комітет  Жашківської міської ради завжди працює в гарячому ритмі, адже саме на його засіданнях розглядаються питання, котрі потребують детальних обговорень. Отож, і цього разу міський голова Ігор Цибровський спрямував роботу зібрання у русло виважених рішень, зважаючи на те, що ситуації розглядались важливі, погляди часом були досить протилежні, а у висловлених  різних точках зору звучали зерна раціональності.

20:34 14.06.2020

У ЖИТЕЛЬКИ ЖАШКІВСЬКОГО РАЙОНУ ВИЯВЛЕНО COVID-19

На сайті «Прочерк» повідомляється, що у Жашківському районі зафіксовано випадок інфікування коронавірусом. За інформацією, наданою Жашківській міській раді Жашківською центральною районною лікарнею, жителька села Побійна направлялася на лікування до Черкас. Експрес-тест на COVID-19 був негативним. А от тестування в обласному медзакладі тест підтвердив інфікування коронавірусом.

14:44 12.06.2020

Реконструкція бордюрів

Щодня працівниками Жашківським ВУЖКГ виконуються роботи з благоустрою населених пунктів об’єднаної громади. Зокрема, в рамках заходів утримання доріг і тротуарів, проводяться роботи з реконструкції бордюрів. Більшість бордюрів пошкоджені або й зруйновані вщент не часом і метеоумовами, а, очевидно, недобросовісними громадянами, котрі не облаштували належним чином заїзд до свого подвір’я. Окремі з жашківчан самовільно знищили бордюри, аби зробити в’їзд до свого подвір’я по зеленій зоні більш комфортним.

14:31 11.06.2020

Жашківська ОТГ інформує (11.06.2020)

Як повідомляє Жашківська центральна районна лікарня, по медичну допомогу за минулу добу звернулися 25 осіб. Серед них хворих на ГРВІ та грип (зокрема і COVID-19) не виявлено. проведено 2 оперативних втручання.  За даними Жашківського лабораторного відділення ДУ «Черкаський ОЛЦ МОЗ України», в Жашківському районі за минулу добу, станом на 11.06.2020 року не зареєстровано випадків інфекційних хвороб.  Жашківський районний сектор Управління ДСНС України у Черкаській області повідомляє, що доба минула без надзвичайних подій. Бережіть себе та гарного вам дня!

10:18 11.06.2020

У Вільшанці зустріла свій день народження найстарша жителька села

Найстарша жителька села Вільшанка Лавренюк Антоніна Іванівна зустріла сьогодні 91 день народження. Привітати з роковинами іменинницю прибули міський голова Ігор Цибровський та в.о.старости Вільшанського старостинського округу Жашківської ОТГ Ніна Бень.

20:15 10.06.2020

Моніторимо роботу дитсадків (10.06.2020)

Сьогодні, 10 червня, ЗДО відвідали 226 дошкільнят. Динаміка відвідування дитсадків росте. Нагадуємо, що за списковим складом, у дошкільних закладах освіти Жашківської ОТГ нараховується всього - 655 вихованців. Виявили бажання відвідувати дитсадки в період адаптивного карантину – 335 осіб. ЗДО «Сонечко» с.Скибин ще не відновив роботу, оскільки ще не надійшли результати ПЛР-тестування персоналу закладу. (фото - ЗДО №3 "Сонечко")

11:34 10.06.2020

Жашківська ОТГ інформує (10.06.2020)

Як повідомляє Жашківська центральна районна лікарня, по медичну допомогу за минулу добу звернулися 17 осіб. Серед них хворих на ГРВІ та грип (зокрема і COVID-19) не виявлено.  За даними Жашківського лабораторного відділення ДУ «Черкаський ОЛЦ МОЗ України», в Жашківському районі за минулу добу, станом на 10.06.2020 року не зареєстровано випадків інфекційних хвороб..  Жашківський районний сектор Управління ДСНС України у Черкаській області повідомляє, що доба минула без надзвичайних подій.    Бережіть себе та гарного вам дня!

11:32 10.06.2020

Підсумки Всеукраїнського онлайн-конкурсу «Відун»

Відповідно до Положення  про Всеураїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура») від 17.10.2018 р. №845, Українським державним центром національно-патріотиного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді 23 травня 2020 року проводився Всеукраїнський онлайн-конкурс «Відун».

08:20 10.06.2020